Ana SayfaHavayolu Taşımacılığı

Rena Global Lojistik; müşterilerinin her türlü taşımacılık taleplerine en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemiştir. Bu bağlamda havayolu taşımacılığı; taşımacılık çözümlerinde tamamlayıcı rol oynamaktadır. Geniş acenta ağı ile yerleşik lokasyonlar sayesinde dünyanın tüm hava limanları arasında direkt taşımacılık hizmeti sunmaktadır.
7 kıtada, dünyadaki tüm havayollarının uçabildiği her noktaya hizmet götürebilmek, havayolu taşımacılığının üstün özelliklerinden biridir. Yurtdışı bağlı ortaklıkları ve ofisleri sayesinde dünyaya yayılmış hizmet ağının getirdiği avantajları, hava kargo müşterilerine hızlı, ekonomik, kaliteli çözümler olarak sunmaktadır. Kapıdan kapıya hizmet veren Rena Global Lojistik Hava Kargo, havaalanından havaalanına, kapıdan havaalanına ve havaalanından kapıya seçenekleri ile ithalat ve ihracat olarak kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.
Rena Global Lojistik ayrıca, hava, deniz, kara ve demiryolu taşımacılığı kombinasyonu ile iş ortaklarının talepleri doğrultusunda multimodal hizmet sunarak, optimum hizmet ağı yaratır.
1999 yılından beri IATA (International Air Transport Association) üyeliği ve WCA (World Cargo Alliance) Family of Logistics Network üyeliği bulunmaktadır.
Türkiye’de e-awb sistemini ilk uygulayan firmalardan olan Rena Global Lojistik, her türlü teknolojik gelişime derhal adapte olabilen şirket yapısı ve e-freight uygulamasıyla, tüm hava kargo operasyon faaliyetlerini elektronik ortamda gerçekleştirmektedir.
Başta otomotiv sektörü olmak üzere tüm sektörlerdeki müşterilerinin beklentilerini kusursuz şekilde karşılayan Rena Global Lojistik, hava kargo taşımacılığında kilit rol oynamaktadır. Genç, dinamik ve eğitimli ekibiyle müşterilerine sadece maliyet avantajı değil, süreci kolaylaştıran ve hızlandıran önerilerde de bulunmaktadır.
Rena Global Lojistik, IATA ve Sivil Havacılık sertifikalarımız ile Istanbul (IST), Sabiha Gökçen (SAW), Adnan Menderes (ADB), Esenboğa (ESB), Adana Şakirpaşa (ADA) havalimanlarından hizmet verebilmektedir. Rena Global Lojistik ayrıca hava kargo sektörüne ivme katacak 3. Havalimanı ile servis ağını güçlendirecektir.
Rena Global Lojistik müşterilerinin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda iş ortağı prensibiyle en uygun maliyet ve en hızlı çözümler üreterek profesyonel taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

HİZMET TALEP FORMU