Ana SayfaDenizyolu Taşımacılığı

Rena Global Lojistik; uluslararası deniz taşımacılığı için gereken tüm nakliyat ve lojistik hizmetleri vermektedir. Deniz taşımacılığı her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Deniz ve nehir taşımacılığının etkileyici olanakları ve taşıma sürecinin nispeten basit olması, talebin artmasına neden olmaktadır. Taşıma kapasitesinin yüksek, maliyetin düşük, geçiş kısıtlamalarının da minimum olması, deniz taşımacılığının popülaritesini artırmaktadır.

Uzun mesafelere yapılan deniz taşımacılığında maliyet düşmekte, giderlerden tasarruf edilmektedir. Konteynırlarla yapılan sevkiyat kargoya ek güvenlik sağlar, küçük parça ürünlerin taşınmasını daha basit hale gelir. Rena Global Lojistik, hem Avrupa dışı hem de Avrupa genelinde müşteriler için avantajlı deniz yolu taşımacılığı organize etmektedir. Sevkiyat öncesinde müşterinin ihtiyaçlarını analiz eden uzman ekibimiz, ürünlerin özelliklerini de dikkate alarak Avrupa, BDT, Baltık, Balkan ve Orta Asya ülkelerinde en uygun nakliyat rotaları geliştirir. Taşıma mesafesine bakılmaksızın kargonun zamanında ve tam teslimi, Rena Global Lojistik için öncelikli konudur. Şirketimiz, uluslararası nakliye şirketleriyle verimli işbirliği yürütüyor ve bu sayede müşterilerimize hem esnek fiyatlandırma hem de yüksek düzeyli hizmet sunuyor.

Deniz Konteyner Taşımacılığı
Rena Global Lojistik, konteyner hat operatörleri ile yapılan uzun dönemli anlaşmalar, zengin müşteri portföyünün sağladığı satınalma gücü ve güçlü acente ağı ile “kapıdan kapıya” uluslararası konteyner (komple ve parsiyel) forwarding hizmeti vermektedir.

Rena Global Lojistik, bitmiş araç ithalatı ve ihracatı deniz aşırı taşımalarında; RO-RO veya PCC(Pure Car Carrier) kiralayarak uluslararası deniz taşımacılığı faaliyetlerini yürütmektedir.

Ayrıca Rena Global Lojistik, dökme ve genel kargo yüklerin (cevher, çimento, demir-çelik) denizyolu ile taşınması için gemi kiralama (chartering), brokering ve liman hizmetlerini de sunmaktadır. Proje bazlı parsiyel (part cargo) açık yük taşımaları da bir diğer faaliyet alanıdır.

HİZMET TALEP FORMU