Ana SayfaProje Taşımacılığı

Rena Global Lojistik olarak; ağır yük ve sanayi taşımalarını projenin ihtiyaçlarına göre en uygun güzergah ve maliyet ile standartların üzerindeki ölçü ve ağırlıktaki yük sevkiyatlarınız için hizmet vermekteyiz. Gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri ideal zaman ve maliyetler dahilinde istenilen noktaya ulaştırmaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf fiyat politikası ile izlenebilir maliyetler yaratan Rena Global Lojistik, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir.

Transit süre, ürün özelliği, çıkış ve varış noktaları gibi kriterleri göz önünde bulunduran Ekol, müşterilerine uygun olan kara, hava, deniz, demiryolu ve Intermodal taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Rena Global Lojistik, proje taşımacılığı kapsamında liman operasyonları ve vinç organizasyonlarını da yürütmektedir.

Rena Global Lojistik, her türden gabari dışı ve ağır tonajlı yük için,

  • Kara, deniz ve hava yolu ile, en uygun taşıma yönteminin belirlenerek taşınması,
  • Ağır kaldırma, kaydırma, montaj, her türlü makine kullanarak elleçleme, depolama, liman operasyonları ve müşteri ihtiyaçlarına göre tüm ilgili operasyonları,
  • Paketleme, kablolama, markalama, borulama, mühendislik çalışmaları, mekanik söküm hizmetleri kasalama ve sabitleme

dahil olmak üzere çok yönlü taşıma ve lojistik hizmetler sağlamaktadır. Proje taşımacılığı hizmeti yurtiçi ve yurtdışında ihracat, ithalat ve transit tüm taşımalar için sunulmaktadır.